Premiera powieści geocachingowej oraz #JOG w trzecim stopniu

Wczoraj był dzień, który w historii polskiego geocachingu powinien zostać zapamiętany na długo. Otóż, w Jaśle, podczas 21. Pierwszego Piątku miały miejsce dwa wydarzenia. Jedno, ogromnie ważne dla całej społeczności geocachingowej, drugie ciut mniejsze ale też ważne.

Autor Piotr Twaróg ze swoim dziełem

 Ad rem.

PREMIERA pierwszej, polskiej, geocachingowej powieści.
Autor: Piotr Twaróg ukazał swoje dzieło w pełnej krasie. Niektórym nawet łezka się w oku zakręciła, gdy zobaczyli efekt końcowy wielu tygodni i miesięcy pracy. Książka przedstawia historię zdobywania pierwsze stopnia #JOG przez geocacherów, ale ma również w sobie coś z baśni.

Skoro już mowa o #JOG, to drugim wydarzeniem i jednocześnie premierą było oficjalne przedstawienie regulaminu i samej jasielskie odznaki geocachingowej w stopniu trzecim. Na miejscu, po weryfikacji, złożeniu odpowiedniego wniosku otrzymali ją: Tomasz.B i Kopciuszek. A kolejnymi osobami, które mogą się już zgłosić z wnioskiem o wydanie są Tenka7 i bucznik. Na stronie jasielskiego PTTKu (jaslo.pttk.pl) można zapoznać się z wymaganiami do zdobycia #JOG3.

W tym miejscu, należy nam wspomnieć, i ogromnie podziękować człowiekowi, który dzięki swojej pracy uratował nam dobrych kilka godzin pracy nad weryfikacją #JOG. Tomasz Bielenda przygotował dla nas specjalny skrypt, który po wpisaniu loginu użytkownika geocaching.com, wskazuje czy dana osoba spełnia wymagania do otrzymania odznaki. Tomaszu, jeszcze raz wielkie dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.