GIFF 2017 w Bieczu

Nie mogło zabraknąć członków naszego klubu na tak ważnym wydarzeniu jakim jest Geocaching International Film Festival. Drugi raz ten event odbywał się w sąsiednim mieście, Bieczu. Na początku Bieczanin, zaprosił wszystkich na podziwianie tego pięknego miasta z wysokości wieży ratuszowej. Później udaliśmy się do Kromerówki posłuchać trochę o historii miasta, samej kamienicy jak i eksponatów wystawionych w gablotach czy też wiszących na ścianach. 

Event nie może się odbyć bez wymiany drewnem 🙂

Po atrakcjach czekał nas główny punkt dzisiejszego dnia, czyli projekcja finałowych filmów GIFF. Udaliśmy się do bieckiego kina Farys gdzie na dużym ekranie mieliśmy przyjemność zapoznać się z produkcjami z całego geocachingowego świata. Po raz pierwszy wśród finałowych filmów mogliśmy obejrzeć polską produkcję. Film został przesłany przez QbaPL z Warszawy.

Ogólny poziom filmów nie był powalający, choć były produkcje, przy których uśmiech pojawiał się na twarzy.  Po projekcji zrobiliśmy wspólną fotkę i przeszliśmy do Restauracji u Becza, gdzie odbywały się konkursy, mogliśmy coś zjeść, napić się i oczywiście prowadzić geocachingowe debaty 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.