Dziś powstał Klub Geocachingowy GC JASŁO Team!

W dniu 2 sierpnia o godzinie 17:00 odbyło się Walne Zebranie Założycielskie Klubu Geocachingowego przy PTTK o. Jasło: GC JASŁO Team.

Na zebranie przybyli: wfic, liwocz, bucznik, bartolomeuszRJS, mihaello, duszan68, AnnaMada, Paola_Wolf, tenka7, beny506.

Spotkanie rozpoczął Liwocz wnioskując o wybór prezydium zebrania. Beny506 zaproponował, by w prezydium zasiedli Bucznik, Tenka7 i Liwocz. Dokonano głosowania i jednogłośnie przyjęto skład prezydium.

Obrady zebrania GC JASŁO TEAM

W kolejnych punktach spotkania przewodniczący potwierdził ważność zebrania zgodnie z Regulaminem GC JASŁO Team i przeszedł do ustalenia liczby członków zarządu oraz komisji rewizyjnej. Walne zebranie zatwierdziło jednogłośnie, że w zarządzie oraz komisji rewizyjnej zasiadać będzie po trzy osoby.  Kolejnym punktem było powołanie komisji skrutacyjnej, w której ostatecznie zasiedli Liwocz, Bucznik i Duszan68.

Następnie zgłaszane zostały kandydatury do władz Klubu oraz Komisja Skrutacyjny przeprowadziła tajne głosowanie na kandydatów zgłoszonych przez uczestników zebrania. Do zarządu zostali wybrani: AnnaMada, wfic i bartolomeuszRJS, do komisji rewizyjnej: Tenka7, Paola_Wolf i Mihaello.

Obrady zebrania GC JASŁO TEAM
W przerwie obrad, doszło do ukonstytuowania się władz klubu. W wyniku tego prezesem Klubu został BartolomeuszRJS, skarbnikiem AnnaMada, a sekretarzem Wfic. W przypadku komisji rewizyjnej przewodniczącą została Tenka7, zastępcą Paola_Wolf, członkiem komisji został Mihaello. Na tym zakończono spotkanie.

Obrady zebrania GC JASŁO TEAM

W dalszej części zarząd klubu przyjął uchwałę, w której ustalił, że:

  • logiem klubu została grafika z białym napisem: GC JASŁO TEAM umieszczonym na błękitnym tle, a na nim złota korona w formie gotyckiej, w dole umieszczony znak PTTK,

  • wykonany zostanie metalowy znak klubowy w formie zgodnej z logiem klubu,
  • umożliwia się członkom klubu dokonania przedpłaty na zakup znaczka w cenie promocyjnej.
    O wysokości pełnej opłaty za znaczek, oraz niższej cenie w przypadku przedpłaty Zarząd poinformuje na stronie internetowej Klubu.

Na tym zakończono obrady Zarządu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.